منتظری گریان درفراق یار
در مورد اقا امام زمان وسربازان چشم انتظار او

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

صفحات وبلاگ

دانلود برنامه های مذهبی

نظرسنجی

ایا از اخبار وگزارشهای به روز وبلاگ من خوشتان می اید
بلی
خیرجستجو

دوستان من

در حالی كه حزب نیروهای لبنانی (فالانژها) مدعی است كه چهار دیپلمات ربوده شده ایران را لحظاتی بعد از دستگیری به شهادت رسانده اما یك روزنامه نگار اردنی در اظهارات جدیدی گفت كه یك سال بعد از ربایش این چهار تن، در زندان با دیپلمات ها دیدار داشته است.

به گزارش مشرق به نقل از ایرنا، چهاردهم تیر ماه 1361 خودرو سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران كه در حمایت پلیس دیپلماتیك لبنان از شهر بندری طرابلس به بیــروت باز می گشت، برخلاف قوانین بین المللی و مصونیت دیپـلمات ها در منطقه برباره توسط مزدوران مسلح تحت امر رژیم صهیونیستی موسوم به نیروهای لبنانی متوقف شد و سه دیپــلمات ایرانی و خبرنگار همراه آنها ربوده شدند.

از آن زمان تاكنون از سرنوشت سید محسن موسوی (كاردار)، احمد متوسلـــیان(وابسته نظامی)، تقــی رستـــگار مقــدم (كارمند) و كاظم اخوان(خبرنگار و عكاس ایرنا) خبری در دست نیست.

30 سال از ماجرای ربودن چهار دیپلمات ایرانی كه توسط عناصر حزب نیروهای لبنانی دستگیر شده اند می گذرد، ولی این مساله هنوز یكی از مبهم ترین رخدادهای جنگ داخلی لبنان به شمار می رود.


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه نهم مرداد 1393 توسط رسول گروسی


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه دهم مرداد 1392 توسط رسول گروسی

در جبهه شاخص شناسایی سعید، آستین خالیش بود و در عملیات‌ها همه حیران بودند که این رزمنده تک‌دست چگونه با تیربار و آرپی‌جی به دشمن حمله می‌کند.

خبرگزاری فارس: آقاسعید فرمانده تک‌دست گردان امام حسن(ع)


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه دوم مرداد 1392 توسط رسول گروسی

خبر شهادت حمید رمزی بود. رمز این بود:«حمید هم رفت پیش دایی.»هرکس که شهید می‌شد می‌گفتند فلانی رفت پیش دایی. آقا مهدی رمز را که شنید سکوت کرد. فقط گفت «انالله و اناالیه راجعون.»

خبرگزاری فارس: خبر شهادت حمید باکری چگونه به آقا مهدی رسید


نوشته شده در تاريخ جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 توسط رسول گروسی

آقا محسن، ماسکی را به آیت‌الله خامنه‌ای دادند. ایشان گفتند: «نه، ماسک نمی‌زنم، ماسک فایده ندارد.» گفت: «فایده دارد، نمی‌شود نزنید حاج آقا.» گفتند: این ماسک را اگر بزنم، شیمیایی از لای این ریش می‌رود تو.»

خبرگزاری فارس: ماجرای ماسک نزدن رهبری در جبهه چه بود


نوشته شده در تاريخ جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 توسط رسول گروسی

شرح‌صدر کلید واژه حل مشکلات مدیریتی اقتصادی و سیاسی کشور

عضو مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی ستادکل نیروهای‌مسلح رمز موفقیت سردار‌شفیع‌زاده را برخورداری از شرح‌صدر دانست و گفت: این ویژگی مهمترین پارامتری است که اگر مسئولان از آن برخوردار شوند در مدیریت اقتصادی و سیاسی کشور مشکلی نخواهد بود.               خبرگزاری فارس: شرح‌صدر کلید واژه حل مشکلات مدیریتی اقتصادی و سیاسی کشور


نوشته شده در تاريخ جمعه ششم اردیبهشت 1392 توسط رسول گروسی

آمده‌ام جان بفروشم

فرمانده توپخانه نیروی زمینی سپاه وقتی جان به جان آفرین تسلیم می‌کند می‌گوید که خدایا من به جبهه نبرد حق علیه باطل آمده‌ام تا جان خود را بفروشم، امیدوارم خریدار جان من تو باشی، نه کس دگر.                              خبرگزاری فارس: آمده‌ام جان بفروشم


نوشته شده در تاريخ جمعه ششم اردیبهشت 1392 توسط رسول گروسی

مغز متفکر جنگ گمنام آذربایجان / شهدا را به خوبی نشناخته‌ایم

فرمانده سپاه عاشورا شهید حسن باقری (افشردی) را مغز متفکر جنگ دانست و گفت: خیلی‌ها نمی‌دانند که این شهید بزرگوار اصالتا متعلق به روستای «افشرد» آذربایجان‌ بوده و باز این هم نشان از آن است که ما شهدای خودمان را به خوبی نشناخته‌ایم.                                                                     خبرگزاری فارس: مغز متفکر جنگ گمنام آذربایجان / شهدا را به خوبی نشناخته‌ایم


نوشته شده در تاريخ جمعه ششم اردیبهشت 1392 توسط رسول گروسی


نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و پنجم فروردین 1392 توسط رسول گروسی

خبرگزاری فارس: رجعت پیکر بیسیم‌چی لشکر ۱۴ امام حسین(ع) بعد از ۳۰ سال


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه بیست و دوم فروردین 1392 توسط رسول گروسی